Blog Maliar Košice

Doprajte si ,, REŠTART ,, Vášho bývania

Vážení priatelia,

v Novom roku 2019 uvádzame na trh NOVINKU v záujme komplexnosti našich služieb.

Na dnešnom trhu ako kamennom, tak aj internetovom je množstvo tovaru, druhov,materiálov rôznej kvality.

No snáď najväčší problém dnešnej doby je ako si správne vybrať, ako zladiť Váš nákup do jednotného dizajnu, štýlu tak, aby v dome či byte zavládla harmónia?

Aké odtiene farieb použiť ? Dať tam aj kúsok tapety ? A aké záclony či závesy ? A kde to nakúpiť výhodne ?

Budem riskovať či stavím na istotu ? Budem sa učiť na vlastných chybách ? Miniem svoje úspory len tak ?

Čítať ďalej...

Interiéry s nápadom

Vaše predstavy o tom,ako bude váš interiér vyzerať si môžete pozrieť skôr,než sa pustíte do rekonštrukcie,alebo zariaďovania bytu,domu ,či kancelárie...Priestor má na človeka veľký vplyv,aj keď si to neuvedomujeme.Hlavnú úlohu v priestore zohrávajú farby, prvky, tvary a ich vzájomná kombinácia. Je preto dôležité venovať práve takému výberu pozornosť, aby sme sa v našom byte,dome, kancelárii cítili čo najlepšie.

Čítať ďalej...

Sadrové omietky

sadrove omietkySadrová omietka je hladká sadrová vrstva, ktorá sa ručne nanáša na stenu a následne sa vyhladzuje. Je vhodné ju použiť v každej miestnosti v bytoch a domoch, od kúpeľne, či toalety po kuchyňu a spálňu. Jej nanášanie si vyžaduje veľkú trpezlivosť, presnosť a odbornosť. Po nesprávnej aplikácii, sú nerovnosti výrazne viditeľné pri umelom, aj slnečnom svetle.

Čítať ďalej...

Zakrývať či nie?

maliar zakryvanie1.jpgNábytok v strede izby, ledabolo prehodený priesvitnou fóliou. Nespochybniteľný znak toho, že sa ide maľovať. Vašej žene stoja vlasy dupkom. V rohu si potichu opakuje niečo, z čoho neviete posúdiť či sa jedná o zúfalú modlitbu, alebo vás práve dvadsiaty štvrtý raz prekliala.

Čítať ďalej...

Čo použiť na praskajúce rohy stien?

praskajuce-stenyPriznajte sa. Beriete pri maľovaní do úvahy aj strop? A riešite nejak jeho prepojenie so stenami? Väčšina ľudí nie. Maximálne ho raz za pár rokov pretrie farbou. Tí poriadnejší aj zoškrábu starú omietku. Ale to je všetko.

Čítať ďalej...

Ako si vybrať farbu

blog-malovanieKaždý kto aspoň raz maľoval vie, aké ťažké to s farbami býva. Dámy určite potvrdia, že na odtieni záleží. Vymaľovať bielou farbou zvládne aj poučený laik. Rozdiel oproti profesionálnemu maliarovi síce bude poznať, ale väčšine ľudí to stačí.

Čítať ďalej...

Na čo myslieť pred maľovaním bytu

malovanie-bytuRozhodli ste sa maľovať? Skvelé! Len máločo poteší človeka viac ako vôňa čerstvo vymaľovaného krásneho domova. Znie to lákavo, ale skôr ako sa do niečoho pustíte, zvážte si všetky pre a proti. Predovšetkým, či sa do toho pustíte sami, alebo si nájdete maliarsku firmu.

Čítať ďalej...

Ako tapetovať

DSC00726Po období, keď sa tapety strhávali zo stien a izby sa maľovali na bielo je tu znova doba tapiet. Ich dnešný rozmach spôsobila hlavne obrovská ponuka výrobcov, ktorí už neponúkajú iba zopár druhov, ale dá sa vyberať z veľkého množstva materiálov, textúr a druhov.

Čítať ďalej...

Maliar Košice na Facebooku

Garancia kvality

garancia

- záruku na nami poskytnuté práce
- použitie kvalitných materiálov
- bezstarostný priebeh prác
- vysokú profesionalitu a odbornosť
- garanciu dohodnutej ceny

overeny dodavatel zariadim

Cech maliarov

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť