Napísali ste o nás, ďakujeme !

7. rok sme tu pre Vás

 
  overeny dodavatel zariadim

Chcem Vás kontaktovať

 • Vážený pán Zán. S výberom vašej spoločnosti som získal jednu veľkú skúsenosť. Zistil som, že ešte existujú firmy, ktoré získavajú meno svojou prácou. Chcel by som oceniť váš pristup k riešeniu mojich predstáv, pri výbere farieb, ich kombinácii, a v neposlednom rade aj pri celkovej realizácii. Tapetovanie, a možnosť výberu zo širokej ponuky vami doporučenej predajne, dokresľuje celkový profesionálny prístup.Bolo potešením sledovať koordináciu a rýchlosť prebiehajúcich prác, a to pri minimálnom znečistení maľovaného priestoru. Využitie vašich upratovacích služieb v okamžitej náväznosti na dokončenie vymaľovania, bolo už len potvrdením, že moje rozhodnutie obrátiť sa na vašu spoločnosť, bolo jednoznačne dobrým rozhodnutím. Vašu spoločnosť, vrátane upratovacích služieb a tapetárských prác, určite budem odporúčať všetkých mojím priateľom a známym s tým, že aj cena za práce je primeraná a vhodná či už pre firmy alebo jednotlivcov. Ešte raz by som chcel poďakovať a oceniť vašu profesionálnu prácu. Na záver už len akýsi úsmevný slogan: "Kto chce maľovať, kúpi si farby. Kto chce mať vymaľované a byť spokojný, objedná si vašu spoločnosť.
  Judr,Saladi

Referencie  ,, po kliknutí na názov referencie sa Vám zobrazia fotografie prác a detaily zákazky ,,

*   ZARIADIM .sk  =  najväčší portál overených firiem na Slovensku 
 
 
 • S prácou pána Zána a jeho firmou Maliar Košice s.r.o. som bol veľmi spokojný! Kvalita práce, ochota a odborné poradenstvo, úroveň komunikácie, to všetko hodnotím plným počtom hviezdičiek :) Určite využijem jeho služby aj v budúcnosti a budem ho odporúčať aj svojim známym.
Kaduk Tomáš
 

Maľovanie novostavby domu

 • Firmu Maliar Košice hodnotím ako jednu spoľahlivú firmu. Vynikajúca spolupráca, vynikajúca komunikácia a samozrejme vynikajúca kvalita práce. Niet čo dodať, určite odporúčam.

GLOBAL ART


 Tapeta v novom dome

 • S firmou pána Zána som už v minulosti mala skúsenosť a tak som išla na istotu a rozhodla sa pre nich opäť. Zase ma nesklamali, odviedli perfektnú robotu. Pracovali rýchlo, čisto, kvalitne a mali všetko potrebné vybavenie. Ja som nemala žiadnu prácu navyše 
  takže hodnotím veľmi pozitívne. 

ing.arch. Zuzana Králová


 Maľovanie bytu

 • Absolútna spokojnosť. Vynikajúci profesionálny prístup, bezproblémová komunikácia. Najviac oceňujem dôraz na precíznosť, pedantnosť a čistotu od prípravných prác, cez ošetrenie poškodených omietok, po samotné maľovanie. Výsledok, absolútna spokojnosť s realizáciou.

Ján Kováčik


 Maľovanie novootvorenej kaviarne

 • S pánom Zánom a jeho firmou Maliar Košice mám len tu najlepšiu skúsenosť, neviem čo viac dodať, určite ďalej odporúčam.

Kaviareň s dušou - Sibling Coffee


 Redizajn interiéru bytu podľa návrhu interiérovej dizajnérky

 • Pánovi Zánovi a jeho firme Maliar Košice nemôžem absolútne nič vytknúť. Je to firma s vysoko profesionálnym prístupom k práci. So všetkým sme boli nadmieru spokojní, všetko bolo dokončené v dohodnutom termíne a kvalita práce bola prvotriedna. Veľmi oceňujem, že pracovníci po celý čas trvania prác udržiavali poriadok a po dokončení som nemala absolútne žiadnu prácu navyše. Firmu Maliar Košice vrelo odporúčam ďalej. 

Tatiana A.


Maľba rodinného domu - novostavba - sádrové omietky

 • Našu spoluprácu s firmou Maliar Košice hodnotím na 85%. Výhrady mám voči cene ktorá mi prišla neprimeraná. Kvalita práce bola fajn avšak termín sa predĺžil kvôli drobným opravám asi o jeden deň.

ing.Tomáš Straka


 Maľba administratívnej budovy podľa návrhu interierového dizajnera.

 • Firme pána Zána, Maliar Košice, nemám absolútne čo vytknúť. Ešte som sa nestretla s firmou, ktorá by mala taký profesionálny prístup. Bola som úplne ohromená. Pracovníci boli skvelí- všetko pozakrývali, pracovali rýchlo, čisto a kvalitne, nenechali žiadny neporiadok, všetky termíny boli dodržané. Komunikácia a dohadovanie bolo tiež úplne bez problémov. Bolo maximálne vyhovené všetkým našim požiadavkám a páni sa nám vo všetkom dokázali prispôsobiť. Hodnotím to úplne skvele a firmu Maliar Košice určite odporučím ďalej.

I.P.


 Textilné tapety a krása moderného interieru navrhnutého architektom

 • So službami pána Zána a jeho firmy Maliar Košice som bol maximálne spokojný vo všetkých ohľadoch. Nikde nič neviazlo, komunikácia bola skvelá, takisto aj odvedená práca a prístup k zákazke. Nenapadá ma nič, čo by som vytkol takže za mňa určite odporúčam.

Erik Fekete


Maľba kancelárskych priestorov

 • S prácou firmy pána Zána Maliar Košice sme boli nadmieru spokojní, všetko bolo urobené promptne, bez zbytočných komplikácií. Páni pracovali naozaj čisto a nenechali za sebou "spúšť". Komunikácia bola takisto bezproblémová a mne neostáva nič iné iba firmu Maliar Košice odporučiť každému :) 

Katarína Chovanová spol. Autocont a.s.


Keď to zoberie do ruk interierový dizajner, takto to dopadne :-)  

návrh : Ing.Tomondyová  www.interier-dizajn.sk

Tapeta na mieru klienta - jedinečnosť v priestore

 • Sme veľmi spokojní s precíznou prácou a profesionalnym prístupom. ďakujeme

Eva Gajdošová


RE-DIZAJN bytu vo farbách podľa požiadaviek klienta

 • So službami firmy Maliar Košice som bola maximálne spokojná. Odviedli naozaj veľmi kvalitnú a precíznu prácu...povedala by som, že to prepracovali fakt do detailu. Naozaj bolo vidno, že páni si na tom dajú záležať. Čo veľmi oceňujem je čistota ich práce...nenechávali za sebou neporiadok a na konci všetko vrátili do pôvodného stavu, nábytok vyčistili takže za to naozaj palec hore. Čerešničkou na torte bolo, že páni boli fakt milí a príjemní. Absolútna spokojnosť.

ing.Lucia Palaiová


 Tapetovanie nového pánskeho kaderníckeho salónu Kováčska 14, Košice

 • Maximálna spokojnosť so službami firmy Maliar Košice, nemám absolútne čo vytknúť. Jedná veľká pochvala.

p. I.L.


 Maľba rodinného domu

 • S firmou Maliar Košice máme skvelú skúsenosť, boli sme úplne spokojní a odporúčali ďalej aj našim známym. Komunikácia bola na skvelej úrovni a ak aj nastal nejaký problém, riešil sa ihneď a za pochodu. Nemáme žiadne výhrady.

Jana L.


 Lepenie tapety do spálne v novostavbe.

 • So službami spoločnosti Maliar Košice som veľmi spokojný a hodnotím ich plným počtom bodov. Nenašiel som nič čo by som mohol vytknúť...komunikácia bola bezproblémová, všetky termíny boli dodržané, nič nikde neviazlo. Z mojej skúsenosti môžem iba doporučiť.

I.Balázs


 Maľba bytu - novostavba KVP - sádrové omietky

 • Za mňa maximálna spokojnosť. Oceňujem najmä ústretový prístup, s firmou Maliar Košice sa aj skvelo komunikovalo a aj keď ma netlačil čas, všetko prebehlo podľa dohody a bez nejakých zdržaní. V podstate som nenašiel nič čo by som vytkol ani na prístupe ani na odvedenej práci, pretože tá bola urobená naozaj kvalitne a precízne, chlapi sú fakt profesionáli. Určite odporúčam. 

ing.Martin Louma


Maľba ateliéru architekta

 • Hodnotím plným počtom hviezdičiek pretože firma pána Zána Maliar Košice odviedla fakt skvelú prácu. Kvalitne a rýchlo odvedená robota, bez zbytočných problémov. Odporúčam.

Arch. Ľubica Galajdová


 Lepenie foto-tapety do kozmetického salóna

 • Skvelo odvedená práca, tapeta je naozaj nádherná. Odporúčam každému, kto si chce nechať oživiť interiér. Som rada, že som sa rozhodla práve pre firmu Maliar Košice.

 Brucknerová


Maľba novostavby - sádrové omietky lokalita Nová Terasa

 • S firmou Maliar Košice som bol spokojný. Voči ich práci nemám žiadne výhrady, kvalita odvedenej práce bola skvelá takisto aj cena na ktorej sme sa dohodli bola dodržaná (žiadne príplatky). Jedinú vec, ktorú by som vytkol bol posunutý termín nástupu ale niečo také sa dá pochopiť. Celkovo prácu firmy Maliar Košice hodnotím pozitívne.

M.Maruščák


  Maľovanie nových kancelárskych priestorov + lepenie fototapiet

 • Služby pána Zána sme nevyužili prvý krát a keďže sme boli aj v minulosti veľmi spokojní znova sme sa na nich obrátili. Ako tradične všetko prebehlo skvele, pán Zán zamestnáva veľmi schopný a snaživý kolektív. Jediná chybička krásy bola pár dňový sklz ale verím, že je to skôr výnimkou keďže sa mi to pri nich stalo prvý krát. Odhliadnuc od toho odvádzajú vážne dobrú robotu a prajem im veľa úspechov.

Ladislav Mikula


Lepenie vliesovej tapety do obývačky - tehlová stena

 • Spokojnosť s odvedenou prácou bola po každej stránke až po konečný efekt keďže to vyzerá naozaj fantasticky. Oceňujem takisto aj úroveň komunikácie a ústretovosť zamestnancov, ktorí nemali vôbec problém splniť moje požiadavky alebo urobiť niečo navyše. Hodnotím najvyšším možným počtom hviezdičiek.

David Kilar


Maľba sádrových omietok v novostavbe

 • S firmou pána Zána sme veľmi spokojní a to aj kvôli nepríjemnej situácii v ktorej sme sa ocitli, keďže náš predchádzajúci maliar úplne zničil steny. Keďže bývame v novostavbe a byt je nový, potrebovali sme ich dať dokopy a využili sme služby firmy Maliar Košice. Táto firma odviedla naozaj výbornú prácu, steny bolo treba urobit komplet na novo so všetkými prácami a chlapi to zvládla fakt bravúrne. Steny vyzerajú perfektne, prístup spoločnosti bol úplne skvelý a sme naozaj nadšení. Báli sme sa, že tie steny už nedá dokopy nik avšak ľudia pána Zána to zvládli. Preto by som ich odporučila každému.

Ing.Lívia Tlumačová


Moderná a trendová maľba čerstvo zakúpeného bytu

 • S odvedenou prácou som bola spokojná, kolektív Maliar Košice sro naplnil moje očakávania a požiadavky a v kombinácií so skvelým a proklientským prístupom sa jedná a spoľahlivú spoločnosť. Nemám čo vytknúť. 

C.Rybárová


 Maľovanie detskej izby

 • Keď sme sa rozhodovali do koho rúk zveríme maľovanie detskej izby, voľba bola hneď jasná keďže Maliar Košice sro sme využili už aj v minulosti a boli sme nadmieru spokojní. Inač to nebolo ani tentokrát a radíme sa k ostatným spokojným zákazníkom. Profesionálny prístup a ústretovosť s ktorou sme sa stretli boli len čerešničkou na torte popri skvelo odvedenej práci. Určite odporúčam každému!

Miriam Vašová


Maľovanie a tapetovanie obývačky

 • Firme Maliar Košice by som nevytkla absolútne nič, so službami som maximálne spokojná...odviedli naozaj skvelú prácu. Veľmi sa mi páčilo jednanie, správanie, ústretovosť a odbornosť ako firmy tak aj jej zamestnancov. Nemôžem ohodnotiť inač ako plným počtom hviezdičiek.

Lucia Guzyová


 Tapetovanie obývačky v elegantnom štýle

 • Firmu Maliar Košice by som ohodnotil ako bezproblémovú spoločnosť so skvelým prístupom ako k práci tak ku svojím zákazníkom. Všetko bolo rýchle, nikde nič neviazlo ani pri práci, ani pri komunikácií a celé tapetovanie prebehlo tak ako sme sa dohodli, takže super. Na priložených fotkách môžete vidieť aj kvalitu práce ktorá bola na vysokej úrovni.

ing.Vlastimil Juhás


 Maľovanie a tapetovanie novostavby nová Terasa 2 Košice

 • Všetky kritériá hodnotím plným počtom hviezdičiek keďže nemám naozaj nič, čo by som na odvedenej práci spoločnosti Maliar Košice vytkol. S pánom Zánom som hovoril aj osobne a takisto ako on, aj jeho zamestnanci majú veľmi profesionálny prístup k práci. Odborníci vo svojom fachu, ktorí vedia čo robia a robia to čo najlepšie. Myslím že fotky hovoria za všetko. Ďalej môžem iba odporúčať.

ing.Martin Mikulák


Maliarské práce s vysprávkami

 • S firmou Maliar Košice som bola maximálne spokojná. Partia chalanov bola perfektná, odviedli fantastickú prácu a bola to radosť sa na nich pozerať. Práca im išla od ruky, boli zruční, rýchli a veľmi milí. Výsledok je fantastický a som veľmi rada, že som sa rozhodla práve pre túto firmu. Spoločnosť pána Zána odporúčam každému, určite nebudete ľutovať a prajem ešte veľa úspechov v podnikaní! :)

Agnesa Borsíková

Chcem Vás kontaktovať


 Naše referencie  rok  2017 


Premena bytu, zamurovanie dverí, omietka, maľba

 • Sme maximálne spokojní s prácou, po jednotlivých dňoch sme mali fotografickú spätnú väzbu, nakoľko nie sme z Košíc, ochota a komunikácia je na veľmi vysokej úrovni. Poradia, doporučia majstrov aj na iné práce. Ba dokonca - po uložení podláh a vypínačov "doopravujú" malé chybičky. DOPORUČUJEME!!! Kiež by boli takéto kvalitné firmy aj v iných oblastiach služieb. ĎAKUJEME.

Marianna Končeková


 Maľba kúpeného bytu

 • Profesionálna úroveň poskytnutých služieb, ako aj konzultácii.

JUDr. Saladi


Update spodnej časti rodinného domu - zmena

 • Super práca, profesionálny prístup - odporúčam.

Jancura Jozef


 Maľba steny v sivom odtieni podľa požiadavky architekta.

 • Akčný prístup, ústretovosť, odbornosť, komunikatívnosť a čo je najdôležitejšie - skvelá práca!! Určite služby tejto firmy využijem v budúcnosti. Ešte raz veľká vďaka. Želám všetko dobré.

ing.arch.Ľubica Galajdová


Maľba rodinného domu Slnečná stráň  - Vajkovce

 • Kvalitná a rýchla práca. Ďakujeme p. Zán a tiež Martinovi

Lenka Schorgerová


Tapetovanie a maľba REDAKCIA denníka Košice - Dnes / prezentačná jednacia miestnosť

 • So službami spoločnosti Maliar Košice s.r.o. sme ako najväčší Mediálny dom spokojní. Práce boli vykonané operatívne, kvalitne a k spokojnosti všetkých. Ďakujem.

Ivana Šestáková


 Maľba nového bytu pre klientku / Košice

 • Chcela by som pochváliť spoločnosť, ktorú som oslovila na základe referencii. Skutočne profesionáli. Prvý krát som sa stretla s ľudmi, ktorí ma presvedčili svojou kvalitou, promtnosťou a úžasným prístupom. Čo som bola veľmi milo prekvapená, keď som vošla do mojho nového bytíku, nebolo cítiť pach farby, byt bol čistučký, ako keby tam ani nikto nebol. Všetko poupratované, ani fliačik na podlahe, lišty čistučké, okná ani fliačik z farby, ako to ostáva po maliaroch a ďalší bonus, záruka na ich prácu. Super - profesionáli - a sú pre mňa top - referencie posúvam. Keď budem niekedy potrebovať maľovať, viem koho zavolám - týchto ľudí - dakujem pánovi Zdenkovi Zánovi za skvelú prácu.

Janka Krempašská


Maľba novostavby Malá Ida , Pánsky les 2 ( dom v susedstve )

 • Velka spokojnost s prevednou kvalitou prac a hlavne s odbornym poradenstvom majitela, ktory rad a ochotne vo vsetkom a so vsetkym poradil.

Ing.Viktor Čurný


Maľba novostavby - sádrové omietky Malá Ida, Pánsky les 2

 • Výborná spolupráca, príjemné vystupovanie. Maľovanie a vysprávky trvali síce dlhšie, no primerane stavu omietok Práca je kvalitne urobená a môžeme túto firmu plne odporučiť iným zákazníkom. Priestory boli pozakrývané a po domaľovaní všetko pekne vyčistené a vypratané. Keby sme sa mali rozhodovať ešte raz, tak si znovu vyberieme túto firmu.

Stanislav Hutňan


Požiadavka zo zahraničia - Švajčiarsko

 • Zijem vo Svajciarsku a cely pracovny proces prebiehal pocas mojej nepritomnosti. Od zaciatku som vedela, ze na pana Zana a jeho team je spolahnutie, nakolko i komunikacia prebiehala "ako po masle". O vsetkom som bola priebezne informovana a o nic som sa nemusela starat. Pan Zan a jeho team odviedli vybornu a kvalitnu pracu. Zelam vela uspechov a vrelo doporucujem dalej!

Albiová  Švajčiarsko


Lepenie fototapety do základnej školy - triedy pre žiakov

 • Veľmi dobrá spolupráca, promptnosť a dôsledná práca. Veľmi spokojní

Silvia Uhrincová    hospodárka ZŠ


Maľba bytu Košice

 • Veľká spokojnosť.                    

Jozefiová


Realizácia detskej izby podľa návrhu dizajnera

 • Vysoko profesionálna práca a celkový prístup je to, prečo som sa opäť rozhodla osloviť túto firmu. Veľká spokojnosť nielen z mojej strany ,ale aj klienta, naozaj len samé plusy a firmu odporúčam.

ing. Jana Tomondyová  bytový dizajn    www.interier-dizajn.sk


Maľba bytu

 • Dobrý deň pán Zan, minuly víkend som konečne bola v Košiciach, dovoľte mi touto cestou vysloviť poďakovanie, som s Vašou robotou veľmi spokojná aj vramci komunikácie a celkového super servisu - informovanie e-mailom. Už som Vás odporučila susedkam .Želám vela spokojných zákazníkov a všetko dobre.        

             S pozdravom Javorova     


Premena bytu v modernom štýle

 • Od prveho kontatu az doteraz (vysledky vidite na prilozenych obrazkoch) nebol ani najmensi problem.Firma, majitel a aj vsetci zucastneni su naozaj profesionali, akych je tazko v dnesnej dobe najst. Od nas obrovske dakujem a tuto firmu mozem kazdemu zodpovedne odporucit.

ing.Sarossyová Mária


Maľovanie 3 izbového bytu pred Veľkonočnými sviatkami + tepovanie sedačiek a koberca 

 • Boli sme spokojní. Odporúčame.

Gabriela Oroszova


Maľba deckej izby a chodby v 3 izbovom byte Košice 

 • Práca zrealizovaná rychlo a precizne, presne podľa dohody. Som spokojný, môžem odporučiť.

Kamil Kováč


Maľba rodinného domu - premena priestoru podľa želania klienta 

 • Bola to už naša tretia objednávka u tejto firmy a ako vždy, sme maximálne spokojní. Takto by mali fungovať všetky služby na Slovensku a človek by nemal potom stres si čokoľvek externe objednať a "čakať" ako to dopadne. S touto firmou by mal istotu, že tak ako očakáva, alebo ako v našom prípade, ešte lepšie.

Ing. Marek Sauer


Tapetovanie schodiska v mezonetovom byte 

 • spokojnost, firmu odporucame

Andrea Tkáčová


Premena izby podľa požiadaviek klienta ( maľby, lišty,tapetovanie ) 

 • Veľmi príjemná spolupráca a skvelá komunikácia. Aj keď sme nevybrali tie najkvalitnejšie tapety, a tým sme firme a jej pracovníkom pripravili ťažký pracovný štart...zvládli to perfektne. Ešte raz veľká vďaka, veľmi sa tešíme novej a príjemnej zmene izby

Lucia Guzyová


Maľba rodinného domu + komplexné hĺbkové upratovanie ´tepovanie kobercov a sedačiek   

 • Ďakujeme firme Maliar Košice s.r.o. za profesionálny prístup a prajeme veľa ďalších spokojných zákazníkov. 

rodina Gajdošova Prešov 


Premena dennej miestnosti pre deti v gymnáziu Laca Novomestského v Košiciach 

 • vysoko profesionálny prístup a kvalita práce. samozrejmosťou je udržiavanie čistoty počas aj po skončení prác. veľkým neobvyklým plus je úroveň komunikácie a zmysel pre detail. naozaj komplexne najvyššia úroveň, ktorá predčila moje očakávania. určite odporúčam a verím v opätovnú spoluprácu. veľmi pekne ďakujem

Ing.arch. Zuzana Králová


Maľba novostavby - sádrové omietky Košice 

 • Rýchly a profesionálny prístup. Výborná kvalita prác a super servis. Som veľmi spokojný so službami tejto firmy. Od začiatku až do konca som bol priebežne informovaný. Nabudúce je to pre mňa jasná voľba.

Gerega


Premena spálne na oázu pokoja a pozitívnej energie . " Plníme Vaše sny o peknom bývaní " 

   • S prácou som bola nadmieru spokojná. Kvalita, rýchlosť a čistota a na záver prác, milá pozornosť....tak by som charakterizovala túto odvedenú prácu. Určite Vás budem odporúčať ďalej a využijem znova Vaše služby pri ďalších miestnostiach v mojom byte.    

Erika V.


Fototapeta do chlapčenskej izby + vliesová tapeta do obývačky za TV 

 • Kvalitne a čisto odvedená práca. Tak si predstavujem prácu remeselníka.

Erika V.


Darček pre mamku od detí na Vianoce. Radi sme pomohli. 

  • Dobrý deň, ešte raz sa Vám chcem poďakovať za Vašu prácu. Na začiatku, keď si objednáte neznámu firmu , máte obavy. Ale musím skonštatovať, že pochybnosti opadli hneď po prvom dni. Práca a prístup od začiatku , až po koniec prebiehala podľa dohody. Práca je urobená kvalitne , precízne , krásne vyrovnaný strop . Páni boli dochvilní , pedantní , zruční a veľmi milí. Pomohli nám vybrať spravny odtieň farby.Používajú kvalitné farby. Pomohli nám aj s drobnými úpravami izby . Výmena vypínačov , zásuviek, a preloženie svetla bola pre nich automatická záležitosť. Velmi sa nám páčil záver Vašej práce . Po Vás zostala izba krásne vymaľovaná a čistá !! Vrelo doporučujem všetkým , ktorý chcú mať urobenú prácu kvalitne a rýchlo a čisto.

Margareta Sedláková


 •  Ve všech směrech naprostá spokojenost. Dodržena předem dojednaná cena, stejně tak termín dokončení. Okamžitá variabilita během práce. Ochota, slušnost.

Šárka Fontánová ( dcera bydlící v Čechách)


Tapetovanie tyrkisovou vliesovou tapetou novostavba Park Anička 

  • Spokojnosť s odvedenou prácou na profesionálnej úrovni .

Milan Soták


Ružová detská izba snov pre Ninku 

  • Absolútna spokojnosť od prvého kontaktu. Primerane rýchla práca, kvalitná, s poradenstvom a praktickými vylepšeniami našich vlastných návrhov. Ďakujeme :)

Milena Vyrostová


Novostavba - byt Park Anička "Maľba sádrových omietok" 

  • S maliarskými prácami som veľmi spokojná. Oceňujem, že aj po sťahovaní, prídu zakryť prípadné škrabance na stenách.

Soňa Kuchárová


Detská izba podľa požiadaviek klienta na mieru 

  • S pracou firmy Maliar Kosice som bola nadmieru spokojna, rychle jednanie, flexibilny a spolahlivy tim šikovnych ludi, vysledok na 1*. Ohlasy su skvele, budem Vas urcite odporucat :) Adamko ma z izbicky velku radost. Budem odporucať.

Ing.Patrícia Molnárová


GRIL BAR Košice - "Realizujeme Vaše predstavy" 

  • S firmou Maliar Košice a profi prístupom p. Zána som bol maximalne spokojny možem len zodpovedne doporucit. Tak ako pri tejto zakazke aj pri predoslich spolupracach prebiehalo vsetko hladko a podla vopred dohodnutych terminov a postupov. Z tychto dovodov budem sluzby danej spolocnosti vyuzivat nadalej. Bodaj by bolo u nas viac takych remeselnych firiem s takymto pristupom a profesionalne odvedenou pracou.

S pozdravom za ATRIUS Blažek

Chcem Vás kontaktovať


Vaše hodnotenia našej práce roky 2016 - 2015 - 2014 - 2013  ĎAKUJEME !


 

  

Chcem Vás kontaktovať

 • Tapeta je parádna a samozrejme veľmi pekne spravená.Máte profesionálny prístup,milí a príjemní ľudia.V budúcnosti ak niečo bude,tak Vás budeme kontaktovať a samozrejme odporúčať keby bol dopyt po Vašej práci,či už tapetovanie alebo maľovanie.Ďakujeme pekne a všetko dobré prajeme aj Vám.Samozrejme veľa spokojných zákazníkov,my sme spokojní boli veľmi.Majte sa krásne a pekný večer. Molnárová         p.s.Tapeta žne úspechy,veľmi sa ľuďom páči.

  • Ešte raz Vám chcem poďakovať za vysoko profesionálny prístup a vyjadriť absolútnu spokojnosť s Vašimi službami. V prípade potreby s radosťou opäť využijem služby Vašej spoločnosti a budem ju odporúčaťaj svojim priateľom a známym.

  • Moje počiatočné pochybnosti z neznámej firmy opadli hneď pri prvom telefonickom kontakte s p. Zánom,  s ktorým som dohodla maľovanie bytu a po následnej obhliadke bytu takmer celkom zmizli. Čo sme dohodli, to platilo. On i jeho kolega boli vždy dochvíľni, veľmi precízne vykonali všetky nutné prípravé práce a bolo ich dosť (presun nábytku, zrolovanie koberca, oprava poškodenej, popraskanej omietky).  P. Zán poradil pri výbere vhodných farieb a materiálu, pomohol aj  pri ich nákupe. Vyhovel snáď všetkým mojim možným i nemožným požiadavkám, ako bolo napr. premaľovanie celej izby ešte raz, inou farbou, keďže pôvodne vybratá farba sa mi prestala páčiť. Osadenie stropných líšt a maľovanie urobili veľmi pekne a pedantne a všetko za sebou upratali.  Takže musím skonštatovať, že názov firmy zodpovedá skutočnosti. S manželom sme spokojní, že sme sa obrátili práve na túto firmu a každému ju odporúčame.

  • Upratovací servis - precízna práca, boli sme maximálne spokojní, určite by sme odporučili svojim známym.

  • Chcela by som vyjadriť podˇakovanie spoločnosti MaliarKošice sro.V priebehu týždňa mi byt premenili na oázu,s profesionálnou technikou,technologiou,prístupom,prijemným a milým vystupovaním,ochotou poradiť a v neposlednom rade aj poriadkom,ktorý za sebou zanechali,že som nemusela ruky zodrať pri upratovaní.Vrelo odporúčam každému,kto chce mať kvalitne vymaľovaný byt. vdˇačná zakaznička Marta

  • Dobrý deň, chcem veľmi pekne poďakovať za kvalitné a profesionálne upratovacie služby Vašej firmy. Oceňujem diskrétny prístup a pedantnosť práce členov upratovacieho tímu. Jednotlivé problémy pri čistení boli riešene od najslabších prostriedkov k silnejším s ohľadom ku kvalite čisteného materiálu.

  • Naše okná a žalúzie sa lesknú čistotou. Problémové miesta ako sprchovacie kúty a linka dali zabrať, ale boli zvládnuté k našej spokojnosti. Ja osobne tieto služby využijem minimálne raz za rok a úprimne ich odporúčam všetkým, ktorí majú radi dokonalú čistotu a nemajú dostatok času.

  • Firmu Maliar Košice s.r.o.  som objavila na internete, napriek tomu, že som nepoznala prácu maliarov, hneď po prvom stretnutí som bola presvedčená o správnosti môjho rozhodnutia. Môžem len pochváliť profesionálny a seriózny prístup, odborné a užitočné rady. Maliari používajú veľmi kvalitné farby, pracovali veľmi pedantne a čisto. Veľmi oceňujem dochvíľnosť a prívetivosť. Svojim známym budem služby tejto firmy len odporúčať.

  • Pán Zán, s prácou Vašej firmy sme boli veľmi spokojní. Prácu - natieranie okien ste vykonali rýchlo a kvalitne. Takisto sme boli spokojní aj s cenou za vykonanú prácu. Sme radi, že sme si na natieranie okien vybrali Vašu firmu. Určite Vaše služby využijeme ešte aj my a tiež Vás budeme odporúčať známym.

  • Dobry den pan Zan, radi by sme sa Vam aj Tiborovi podakovali za vybornu pracu. Napriek tomu, ze cena bola vyssia, ako sme povodne planovali v nasom prvotnom rozpocte, myslime, ze sme velmi dobre zainvestovali. Zaroven ocenujeme, ze sme sa na cene vedeli dohodnut.
   Farby su krasne, ziarive, zda sa, ze kvalitne kryju. Dufame, ze budeme moct ocenit ich dlhodobu kvalitu.
   Co sa tyka celkoveho servisu, boli sme maximalne spokojni. Od prvotnej obhliadky az po odovzdanie. Vsetko ste uhladne upravili, drobne nedokonalosti uhladili, poskytli celkove poradenstvo a servis. Byt bol po dokonceni prac cisty. Tibora sme boli viackrat pozriet pri praci, robi maximalne systematicky a zodpovedne. Naozaj je to velmi sikovny, na detail zamerany maliar, ktory robi pracu velmi poctivo.
   Urcite Vase sluzby budeme odporucat dalej.
   Dakujeme velmi pekne.

  • Vážený pán Zán. S výberom vašej spoločnosti som získal jednu veľkú skúsenosť. Zistil som, že ešte existujú firmy, ktoré získavajú meno svojou prácou. Chcel by som oceniť váš pristup k riešeniu mojich predstáv, pri výbere farieb, ich kombinácii, a v neposlednom rade aj pri celkovej realizácii. Tapetovanie, a možnosť výberu zo širokej ponuky vami doporučenej predajne, dokresľuje celkový profesionálny prístup.Bolo potešením sledovať koordináciu a rýchlosť prebiehajúcich prác, a to pri minimálnom znečistení maľovaného priestoru. Využitie vašich upratovacích služieb v okamžitej náväznosti na dokončenie vymaľovania, bolo už len potvrdením, že moje rozhodnutie obrátiť sa na vašu spoločnosť, bolo jednoznačne dobrým rozhodnutím. Vašu spoločnosť, vrátane upratovacích služieb a tapetárských prác, určite budem odporúčať všetkých mojím priateľom a známym s tým, že aj cena za práce je primeraná a vhodná či už pre firmy alebo jednotlivcov. Ešte raz by som chcel poďakovať a oceniť vašu profesionálnu prácu. Na záver už len akýsi úsmevný slogan: "Kto chce maľovať, kúpi si farby. Kto chce mať vymaľované a byť spokojný, objedná si vašu spoločnosť

  • Dobrý deň, s prácou Vašej firmy som bola maximálne spokojná. Vymaľovali ste kvalitne , rýchlo a za prijateľnú cenu. Budem Vás odporúčať všetkým známym, ktorý budú potrebovať niektorú z Vami ponúkaných služieb. Ďakujem

  • S maľovaním  som bola spokojná ,Pán Tibor bol šikovný a maľoval čisto, nenarobil neporiadok. V prípade ak niekto bude mať záujem o maliarske  a upratovacie služby, budem Vaše služby odporúčať. S výberom farieb a poradenstvom som  bola spokojná.

  • Služba tepovania je veľmi dobrá pomoc v byte, iste vám budem jedným z reklamných pracovníkov bez záväzkov a odmeny.

  • S vašou prácou a prístupom som bola veľmi spokojná. Výsledok predstihol moje očakávania. Radiátory sú ako nové, bielunké, stúpačkové rúry maximálne nenápadné. Oceňujem mimoriadne precízny prístup, inovatívne riešenia, profesionalitu, dodržanie dohodnutých podmienok... Po vašom odchode som nemala s upratovaním takmer žiadnu námahu J< Môžem len odporúčať. Určite sa na vás obrátim aj v budúcnosti. Ďakujem.

  • Dobry den, Dakujem za poskytnutie sluzby a urcite vas odporucim dalej.

  • Dobrý deň pán Zán. ZO SRDCA VÁM ĎAKUJEME S DCERKOU VERONIKOU za vymalovanie dcerkynej izby . Velmi si Vašu pomoc vážime a velmi sa tešime a citime sa oveľa lepšie vo vymalovanej čistej izbe . Váš kolega bol užasny a velmi šikovny a sme velmi spokojne s jeho pracou . Prajem Vam vela zdravia a lasky a vela uspechov ako v pracovnom tak aj osobnom zivote . ESTE RAZ VELMI DAKUJEME .

  • Chceli by sme Vám poďakovať za dobre odvedenú prácu. Oceňujeme, že vám nerobilo problém prisť aj do Michaloviec. Nalepenie tapiet bolo rýchle, čisté a hlavne profesionálne. Budeme vás určite odporúčať aj svojím známym.

  • S firmou Maliar Košice s.r.o.  som bola veľmi spokojná.
   Sú to pedanti ako majú v názve. Všetko po sebe poupratujú. Sú maximálne ústretoví, čo sa týka dohodnutia práce. Chodia načas. Vysoko profesionálni odborníci. Odporúčam ich každému, kto sa ma na maľovanie pýta. Cena za vykonanie práce je príjemná. Dostala som sa ku nim cez svokru a tá cez internet.


  • Veľmi rada sa vyjadrím k Vašej práci- som veľmi spokojná a nadšená z výsledku Vašej práce konečne máme krásnu študentskú izbu o akej synovia snívali. Steny sú krasne precízne vymaľovane a strop tip top.Som veľmi rada že som sa obrátila práve na Vás presne takto si predstavujem prácu odborníkov pedantná čistá práca,dochvilnost orientácia na detaily a pozitívna nálada už sa teším na ďalšie maľovanie u nás.Samozrejme odporúčam všetkým ktorí sa rozhodujú či ísť do toho -určite áno s firmou Pedant pretože spokojnosť je zaručená.

  • Dobrý deň p. Zán,s Vašou prácou ako aj s prístupom k danej akcií sme veľmi spokojný a v prípade, že budeme uvažovať s ďalšou maľbou, určite Vás oslovíme a pevne dúfam, že sa zase dohodneme na ďalšej spolupráci.

  • Aj ja Vám chcem poďakovať za pekne odvedenú prácu v našom dome. Pratanie nebolo až také náročné, keďže ste to všetko pekne pozakrývali.  Veľmi sa tešíme a určite Vás budem ďalej odporúčať tým , ktorí budú potrebovať vaše služby.

  • S kvalitou  Vašej práce som maximálne spokojná. Od prvého kontaktu až po záverečné práce –predcízna a odborná práca, dochvíľnosť, ochota, čistota. Právom Vám patrí reklama PEDANT. Určite Vás budem odporúčať známym a v prípade potreby sa opäť na Vás obrátim.

  • Vazeny pan Zan, touto cestou Vam chcem vyjadrit svoju vdacnost a spokojnost s pracou, ktoru ste odviedli aj so svojim timom :).
   Ocenujem Vasu dochvilnost, flexibilitu, ustretovost a pochopenie pre moje obmedzenia. Vase sluzby mozem len vrelo odporucat. Zelam vam vsetkym uspechy v pracovnom i osobnom zivote.

  • Dobry den, co sa tyka malby, som velmi spokojna s Vasou pracou, viem, ze byt, bol v stave ked potreboval pomoc v hodine dvanastej. To sa ani neda porovnat, ze je v akom vybornom stave a je len malba urobena. Ano, uz sa aj stalo, ze som znamym povedala, ze som s Vasou pracou spokojna.

  • Dobrý deň pán Zán, S Vašou prácou sme boli spokojné veľmi. Byt je veľmi pekne vymaľovaný a tiež ďakujeme aj za iné opravy a vysprávky. Je vidno, že ste si dali záležať a sme rady, že sme sa na Vás obrátili:-)

  • Zdravim p. Zan, manzel ostal v nemom uzase ked sa vratil zo zahranicia a byt bol kompletne zmeneny. Nemohol uverit, kolko prace ste urobili za taky relativne kratky cas a vysledok sa mu velmi pacil. Konecne mame steny a omietky opravene a krasne namalovane aj vytapetovane. Tie nove listy tiez urobili svoje, takze premena stala zato. Este raz dakujeme, teraz uz aj za manzela. Budeme Vas radi odporucat aj inym

  • Hodnotenie: Priznam sa, spociatku som odmietol ponuku p. Zana, no ked to predosly maliar po par hodinach vzdal ., tak som znovu kontaktoval p. Zana ktory tuto vyzvu profesionalne prijal.Teraz su moje omietky vo vybornom stave a ja som velmi spokojny s odvedenou pracou. Mozem jednoznacne doporucit a dovolim si prirovnat pracu firmy Pedant k znacke Apple, kde je taktiez cena o nieco vyssia, no za tym je schovana maximalna kvalita prevedenia a bezkonkurencny servis.Dakujem!

  • S kvalitou Vašej práce som bola maximálne spokojná. Oceňujem najmä to, že ste do maximálnej možnej miery  udržiavali počas prác poriadok, takže to, čoho sme sa báli pred realizáciou  najviac, nakoniec nebolo takým strašiakom. Určite Vás budem odporúčať aj známym pre Vašu spoľahlivosť,  dochvíľnosť, či odborné poradenstvo a technické vybavenie. V budúcnosti sa v prípade potreby určite rada obrátim znovu na Vás! 

  • Nestihla som Vám ešte poďakovať, Pán Zán je vělmi šikovný, zručný a spoľahlivý človek, remeselník s veľkým R. Som Vám celej firme neskonale vďačná. a budem Vás propagovať ďalej. Ja si viem veľa vecí urobiť sama, ale na montáž nábytku si netrúfam. Budem robiť rekonštrukciu elektroinštalácie, neviem, kedy sa to začne, ale potom Vás budem určite kontaktovať kvoli maľovaniu, robila som si to roky sama, ale teraz to bude náročnejšie, keďže bude to po robení nových el. rozvodov, bude to potrebné aj zamurovať, vyhladiť stenu atď. Ale objednám si Vás vopred, aby ste si mohli nájsť na mňa čas, viem, že ste pracovne veľmi vyťažení.Ešte raz veľká vďaka za všetko

  • Neda mi inak, ako sa pozitivne vyjadrit nad kvalitne vykonanou pracou, ochotou a  pristupom p. Zana. Ked chce niekto kvalitne a pedatne mat vymalovane, urcite odporucam fy PEDANT. Kto uz s nimi raz maloval, urcite ich bude chciet znova .

  • Chcem ocenit pristup, profesionalitu, trpezlivost a v neposlednom rade kvalitu vykonanej prace malovania interieru v rodinnom dome. Kedze sa malovalo u mojich rodicov, su to starsi ludia, ktori maju radi svoj pokoj, tak boli velke obavy, strach ako sa to vsetko zvladne, kedze cele prizemie a vstup do domu sa mal malovat. Fy PEDANT to zvladla bravurne, riesilo sa to malovanim na etapy, takze maximalna spokojnost zo strany rodicov. Ocenujem pristup majitela fy od sameho zaciatku, ktory osobne prisiel, pozrel a navrhol postupnost malovania, a po odbreni cenovej ponuky sa presne drzal harmonogramu a dokonca to zvladli o den skor ako planovali. Takze este raz dakujem, a ked do buducna malovanie – urcite s fy PEDANT.

  • Dobrý deň, pán Zán, aj touto cestou sa Vám chcem ešte raz poďakovať za nalepenie fólie na vchodové dvere. Opäť oceňujem Váš prístup, Vašu profesionalitu i precíznosť, čo výsledný efekt Vašej vykonanej práce len znásobilo a dodalo mu punc dokonalosti.

  • Moje počiatočné pochybnosti z neznámej firmy opadli hneď pri prvom telefonickom kontakte s p. Zánom,  s ktorým som dohodla maľovanie bytu a po následnej obhliadke bytu takmer celkom zmizli. Čo sme dohodli, to platilo. On i jeho kolega boli vždy dochvíľni, veľmi precízne vykonali všetky nutné prípravé práce a bolo ich dosť (presun nábytku, zrolovanie koberca, oprava poškodenej, popraskanej omietky).  P. Zán poradil pri výbere vhodných farieb a materiálu, pomohol aj  pri ich nákupe. Vyhovel snáď všetkým mojim možným i nemožným požiadavkám, ako bolo napr. premaľovanie celej izby ešte raz, inou farbou, keďže pôvodne vybratá farba sa mi prestala páčiť. Osadenie stropných líšt a maľovanie urobili veľmi pekne a pedantne a všetko za sebou upratali.  Takže musím skonštatovať, že názov firmy zodpovedá skutočnosti. S manželom sme spokojní, že sme sa obrátili práve na túto firmu a každému ju odporúčame

  • Tak , ako som sa vyjadril počas Vami vykonávaných prác som s Vami s Vašou firmou spokojný a odporúčam Vás aj iným potencionálnym klientom .
   Ja osobne Vás ešte budem potrebovať.

  • Dobrý deň pán Zán, veľmi som spokojná, ale akosi nie som tak počítačovo zdatná, aby som Vám  to vedela aj do referencii napísať, tak aspoň takto Vám vyjadrujem svoj názor, a keď som videla tú prácu p. Deáka a tých ostatných čo robili v kúpelni ten sadrokarton tak mi až srdce krvácalo, že som sa o Vás dozvedela takto neskoro.

  • Ja pani Kondášová som veľmi spokojná z prácou , ktorú ste v našom bloku urobili kvalitne a čo sa týka všetko za sebou popratali a verím, že aj všetci nájomníci sú spokojný. Ďakujeme.

  • S prácou, prístupom, dochvíľnosťou a odbornosťou sme boli vrcholne spokojný a v budúcnosti práve preto budeme tieto referencie šíriť a doporučovať vás priateľom aj ďalším zákazníkom.

  • Páčil sa mi prístup , pohodová atmosféra , promptnosť. Srdečná vďaka.

  • S pracou tejto firmy sme boli velmi spokojni. Nielenže nám urobili pedantný a profesionálny náter, ale pomohli pri riešení aj iných záležitostí spojených s našim bývaním. Dakujeme velmi pekne a zelame aspon takych spokojnych zakaznikov ako sme boli my.

  • Ďakujeme pekne pán Zán. Želáme veľa úspechov. Ste dobrí v tom čo robíte. Veľa spokojných zákazníkov.

  • Viete, ja som bola spokojná s Vašou prácou, aj s Vašim prístupom ozaj, ale akosi až teraz som nadobudla správny pocit vyjadrenia sa, ale aj na Facebooku som písala a či veríte, či nie, ozaj Vám prajem veľa ďalších zákazok úprimne.

  • Nemohla som sa lepšie rozhodnúť ako keď som si zavolala na maľovanie bytu firmu Zdeno Zán. Pracujú čisto a pedantne. S čistým svedomím ich môžem odporučiť svojim priateľom a známym.

 • Osobne som veľmi spokojná s prístupom, ochotou, pedantnosťou, prácou, čistotou, skutočne môžem len odporučiť.

  • Dobry den pan Zán,dakujem krasne za email a celkovu starostlivost.
   S vasou pracou, pristupom rovnako ako s vasimi ludmi sme velmi spokojni.
   Vsetko je ok a v buducnosti pocitame s vasimi sluzbami.

Chcem Vás kontaktovať


Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

 

Maliar Košice na Facebooku

Novinky

Doprajte si ,, REŠTART ,, Vášho bývania

Vážení priatelia,

v Novom roku 2019 uvádzame na trh NOVINKU v záujme komplexnosti našich služieb.

Na dnešnom trhu ako kamennom, tak aj internetovom je množstvo tovaru, druhov,materiálov rôznej kvality.

No snáď najväčší problém dnešnej doby je ako si správne vybrať, ako zladiť Váš nákup do jednotného dizajnu, štýlu tak, aby v dome či byte zavládla harmónia?

Aké odtiene farieb použiť ? Dať tam aj kúsok tapety ? A aké záclony či závesy ? A kde to nakúpiť výhodne ?

Budem riskovať či stavím na istotu ? Budem sa učiť na vlastných chybách ? Miniem svoje úspory len tak ?

Čítať ďalej...

Interiéry s nápadom

Vaše predstavy o tom,ako bude váš interiér vyzerať si môžete pozrieť skôr,než sa pustíte do rekonštrukcie,alebo zariaďovania bytu,domu ,či kancelárie...Priestor má na človeka veľký vplyv,aj keď si to neuvedomujeme.Hlavnú úlohu v priestore zohrávajú farby, prvky, tvary a ich vzájomná kombinácia. Je preto dôležité venovať práve takému výberu pozornosť, aby sme sa v našom byte,dome, kancelárii cítili čo najlepšie.

Čítať ďalej...

Garancia kvality

garancia

- záruku na nami poskytnuté práce
- použitie kvalitných materiálov
- bezstarostný priebeh prác
- vysokú profesionalitu a odbornosť
- garanciu dohodnutej ceny

overeny dodavatel zariadim

Cech maliarov

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť